|  | 

Reverbnation charts

Rozrywka motoryzacja

Rozrywka motoryzacja
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

Dla mężczyzn

Na temat motoryzacji można powiedzieć wiele rzeczy. Wystarczy przyjrzeć się rynkowi motoryzacyjnemu, a dokładnie nowościom jakie się na nim pojawiają, a już znajdziemy idealny temat do rozmowy na długi, męski wieczór. Oczywiście dorzucimy do tego kilka piw oraz paczek chipsów lub paluszków i wieczór dla panów będzie idealny. Rozrywka motoryzacja jest bowiem świetnym tematem dla większości panów. W sumie jednak nie ma się co dziwić. To panowie świetnie sprawdzają się w tym zawodzie jako mechanicy, lakiernicy, czy też inne osoby, odpowiedzialne za naprawę oraz doskonalenie aut. To w większej części mężczyźni zasiadają na wysokich stołach w firmach motoryzacyjnych. Przyznaje się, ze ile razy odwiedzam hurtownie motoryzacyjne, to tylko panowie obsługują to miejsce. Jeszcze nigdy nie miałem przyjemności spotkać tam kobiety, która z równą pasją jak panowie opowiadały o częściach do samochodów lub też o samych autach. Rynek motoryzacyjny może dostarczyć wiele powodów do tematów. Jednak sama motoryzacja to również rozrywka. Wystarczy wymieć wyścigi Formuły 1, przy której wielu panów spotyka się na wspólnym oglądaniu. Można również wspomnieć o Żużlu, który w naszym kraju ma wielu fanów. Wspólne wyjście na wyścigi to bardzo dobry pomysł na spędzenie czasu. Po co oglądać w domu, skoro można wszystko zobaczyć na żywo? Przynajmniej zażyjecie trochę świeżego powietrza, a przy tym na pewno będziecie się świetnie bawić. Mam nadzieje, że dla was Panowie motoryzacja to świetny temat do wielu zawiłych rozmów.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy:

rozrywka-motoryzacja

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Karykatury na zamówienie

    Karykatury na zamówienie

    Pomysł na prezent Chyba każdemu z nas zdarzyło się nie mieć kompletnie pomysłu na prezent. Kiedy wybieramy podarek dla najbliższej osoby – męża, mamy czy syna, zwykle wiemy o czym ta marzy, czego potrzebuje. Jest nam łatwiej wybrać coś odpowiedniego. Gorzej, kiedy wybieramy prezent dla osoby, z którą nie łączą nas aż tak zażyłe relacje.

  • Skoki spadochronowe Katowice

    Skoki spadochronowe Katowice

    Szalony pomysł Szalony pomysł na ten rok? Chyba każdy z nas słyszał o możliwości skoku z samolotu. Skoki spadochronowe Katowice nie są już zarezerwowane wyłącznie dla osób wysportowanych i mających dużo pieniędzy. Nawet przeciętny Kowalski może podnieść sobie adrenalinę i po prostu skoczyć. Takie przeżycie pamięta się do końca swoich dni, więc warto wykorzystać szansę