|  | 

Reverbnation charts

enuff

enuff
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

Paintball to świetna zabawa. Od dłuższego czasu cieszy się wielką popularnością, a na rynku otwiera się coraz więcej firm, organizujących tą zabawę. Gra polega na bieganiu po określonym terenie przypominającym poligon i strzelaniu do przeciwników z pistoletów na farbę. Najlepiej bawi się w większej grupie, podzielonej na dwie drużyny. Gra idealnie nadaje się na przykład jako element imprezy integracyjnej. Ludzie przy tej wspólnej zabawie wesoło spędzają czas, a także integrują się i poznają wzajemnie. Paintball sprzyja nabywania umiejętności pracy w grupie. Należy pamiętać, aby przed rozpoczęciem zabawy ubrać się w miarę grubo, gdyż od uderzeń kulek z farbą, na naszym ciele mogą pojawić się siniaki. Oczywiście większość organizatorów tej zabawy posiada własne kombinezony ochronne, w które wyposaża każdego uczestnika gry.
Taką zabawę posiada w swojej ofercie na przykład Paintball Kraków. Należy jednak zawsze pamiętać o wcześniejszej rezerwacji, gdyż gra jest tak popularna, że na spontaniczny wypad mogą być niewielkie szanse.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy:

paintball-krakow

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Karykatury na zamówienie

    Karykatury na zamówienie

    Pomysł na prezent Chyba każdemu z nas zdarzyło się nie mieć kompletnie pomysłu na prezent. Kiedy wybieramy podarek dla najbliższej osoby – męża, mamy czy syna, zwykle wiemy o czym ta marzy, czego potrzebuje. Jest nam łatwiej wybrać coś odpowiedniego. Gorzej, kiedy wybieramy prezent dla osoby, z którą nie łączą nas aż tak zażyłe relacje.

  • Skoki spadochronowe Katowice

    Skoki spadochronowe Katowice

    Szalony pomysł Szalony pomysł na ten rok? Chyba każdy z nas słyszał o możliwości skoku z samolotu. Skoki spadochronowe Katowice nie są już zarezerwowane wyłącznie dla osób wysportowanych i mających dużo pieniędzy. Nawet przeciętny Kowalski może podnieść sobie adrenalinę i po prostu skoczyć. Takie przeżycie pamięta się do końca swoich dni, więc warto wykorzystać szansę